EGY
MEGLEPETÉS A KAMILLA GYÓGYFÜRDÕTÕL!
MINDEN KATEGÓRIA (6 KM, 14 KM, 21 KM) ELSÕ 50-50 ELÕNEVEZÕJE
EGY-EGY 2015. DECEMBER 31-IG ÉRVÉNYES KUPONT KAP, AMI EGY DÍJTALAN
TERMÁFÜRDÕ BELÉPÕRE VÁLTHATÓ
BE.
Kamilla Gyógy-, Termál-
és Strandfürdõ
KÕNIG
TRADE MIKULÁS FUTÁS (800 m) 10:00
MelaVite FUTÁS (6 km) 10:00
OKULA-OPTIKA KISMARATONI (14 km) 10:20
SZENDI VASUDVAR FÉLMARATON (21,1 km) 10:20
Idõpont:
2015. november 29. (vasárnap) 09:00 óra
Helyszín: Balmazújváros, Kossuth tér
Veres Péter Gimnázium és Szakközépiskola
KÕNIG
TRADE MIKULÁS futás
(800 méter)
Rajt: Balmazújváros, Kossuth
tér
Veres Péter Gimnázium és
Szakközépiskola
Rajt: 10.00-kor!
KOROSZTÁLYOK Lányok
800 m Fiúk
800 m Minden
korosztályban a betöltés
éve számít!
|
Technikai információk
Nevezés csak a helyszínen,
Egy
versenyzõ csak egy kategóriában
és a versenyiroda által
biztosított rajtcédulával
indulhat!
Díjazás |
MelaVite
FUTÁS
(6 km)
Rajt: Balmazújváros, Kossuth
tér
Veres Péter Gimnázium és
Szakközépiskola
Rajt: 10.00-kor!
ELÕNEVEZÉSI LISTA (37)
Dörgõ
Máté 1999 Hajdúszoboszló Hudák Bence 1994 Nagyhegyes Hudák Viktória 1984 Nagyhegyes Duzs László 1994 Debrecen Bartha Éva 1977 Nagyhegyes Sólyom Gáborné 1966 Debrecen Lajter-Hódos Loretta Nagyhegyesi Fusshegyes Klub Kerekes Ildikó 1966 Debrecen Torma Albert 1971 Hajdúböszörmény Burai Judit 1981 Debrecen Szabó János 1983 Debrecen Fegyveres Imre 1970 Fegyveres Imréné 1974 Hajdúböszörmény Jurth Gyula 1959 BAB SE Szõllõsi Gizella 1981 Szentpéteri Bianka 1999 Püspökladány Rácz Ildikó 1969 Vámospércs Hajrá Futás Egyesület Szepesi Antal 1992 Hajdúböszörmény Mihály Réka 1996 Debrecen Vig Viktor 1991 Szendi Vasudvar Kányási András 1976 Szendi Vasudvar Hartman László 1971 Szendi Vasudvar Nyiri Antal 2004 Tekergok SE Hajduböszörmény Kis Botond Csaba 2003 Supreme Fight Team Szabó Csaba Hajdúböszörmény Szabóné Ökrös Réka Hajdúböszörmény Barbócz Gábor 1950 Hajdúszoboszló Kozenkai Lívia 1992 Rózsa Sándor 1995 Tekergõk SE Sugár Máté 1995 Tekergõk SE Molnár Róbert 1976 Tekergõk SE Molnár Róbert 2003 Tekergõk SE Fegyveres Vanda 2000 Tekergõk SE Rezes Ferenc 1969 Szolnok Rezesné Éder Judit 1970 Szolnok Chrobák Gyula 1967 Debreceni Sportcentrum Szabó István Máté 2004 Balmazújváros Reke Szabina 1976 Debrecen Aradi Bernadett 1987 DSC-SI |
ELÕNEVEZÉSI LISTA (36)
Barbócz
Anikó 1974 Hajdúszoboszló Dörgõ Sándor 1968 Hajdúszoboszló Horváth Tamás Varga Sándor 1963 Gali Béláné 1970 Nádudvar Török István 1965 Hajdúszoboszló Katonáné Székelyhídi Éva 1970 Nagyhegyes Holacsikné Olah Anikó 1975 Hajdúszoboszló Tóthné Székelyhidi Julianna 1975 Nagyhegyes Szabóné Sándor Judit 1977 Balmazújváros Forgács Imre 1976 Böszörményi Körútfutók SE Forgácsné Bertalan Szilvia 1977 Böszörményi Körútfutók SE Postáné Nagy Beáta 1978 Nagyhegyes Muczáné Gulyás Erzsébet 1970 Debrecen Tormáné Vajda Nóra 1971 Hajdúböszörmény Hajrá Futás Egyesület Áfra Andrea 1971 Hajdúböszörmény Böszörményi Körútfutók SE Benkõházi Éva Mariann 1979 Nyíregyháza Garzó Tünde 1979 Pákász Futam SE Szeghalom Balogh Imre 1959 HRSE Bana Richárd 1991 Dr. Bátorfi Agria Ktk. Szendi Vasudvar Fekete Antal 1956 Böszörményi Körútfutók SE Dr. Szentpéteri Diána 1989 DSC-SI Vargáné Kathi Judit 1976 Hajdúböszörmény Varga Krisztina 1998 Hajdúböszörmény Dr. Lokodi Annamária 1981 Budapest Papp László 1978 Supreme Fight Team Ludnai Balázs 1989 Supreme Fight Team Bartha Attila 1967 Debrecen Csörgi Péter 1974 DSC-SI Kis Árpád 1996 Supreme Fight Team Kis Árpád 1996 Supreme Fight Team Petneházi Gábor 1994 DSC-SI Pálfi Ábel 1997 Tekergõk SE Tóth Adrienn 1992 Tekergõk SE Tóth Gábor 1981 Tiszakeszi Ménes Anita 1990 TVSE Debrecen |
SZENDI
VASUDVAR FÉLMARATON
Táv: 21,1 km
(3x7km-es szakasz)
Rajt: 10.20-kor, a nagyhegyesi (33. számú
fõút) körforgalomtól!!!
A verseny útvonala megegyezik a
14 km-es (a hagyományos 2x7 km-
es szakasz) kismaratonival. A szállítás
a rajthelyre autóbusszal történik!
ELÕNEVEZÉSI LISTA (40)
Bereczki
Kamilla 1983 Debrecen. Kovács Béla Nagyhegyes Papp Sándor 1970 Vámospércs Imre Gyuláné 1963 Tiszapalkonya Törökné Buri Éva 1972 Hajdúszoboszló Varga Beatrix Debrecen 1972 Kókai Endre Debrecen 1971 Lázár László 1968 Hajdúszoboszló Jung Ferenc 1986 BAB SE M Király Csaba 1975 Tiszakeszi Fülöp Roland 1975 Nagyhegyes Molnár Gábor 1983 Nagyhegyes Molnár Miklós 1954 Nagyhegyes Csuth Tamás Pócsi Attila 1976 Nagykálló Szabó Csilla 1968 Hajdúszoboszló Õri Nóra 1972 Sólyom Gábor 1965 Debrecen Timmer Gábor 1973 Debrecen Madarász Péter 1972 Debrecen HRSE Bojtor László 1988 Debrecen Nagy Norbert 1995 Püspökladány Kis Zoltán Gyula 1971 Berettyóújfalu Horváth Zsolt 1977 Debrecen Futó Gergely 1983 PüspökladányFutó Daru S.E. Tar Tibor Komjáthi Szikla László 1975 Dr. Kuki Ákos 1966 Debrecen Varga László 1966 Hajdúböszörmény Deli Anna 1987 Supreme Fight Team Barna Miklós 1973 Nyíregyháza Tóth Ervin 1982 Supreme Fight Team Hegedüs Erika 1962 DEAC Visnyei József 1972 Nagykáta Nyiri Antal 1973 Hajduböszörmény Gáspár Imre 1974 Balogh Csaba 1973 Kéki Tamás 1989 Oláhné Császi Eszter 1979 Nádudvar Kósa Jolán 1981 Tiszakeszi.
|