Minden táv elsõ 50 - 50 elõnevezõje
díjmentes belépési lehetõséget kap a Kamilla Gyógyfürdõbe!
http://www.kamillafurdo.hu/



Kamilla Gyógy-, Termál- és Strandfürdõ





KÕNIG TRADE MIKULÁS FUTÁS (800 m) 10:00
Kazár Tüzép FUTÁS (6 km) 10:05
OKULA-OPTIKA KISMARATONI (14 km) 10:20
SZENDI VASUDVAR FÉLMARATON (21,1 km) 10:20


Idõpont: 2016. november 27. (vasárnap) 09:00 óra
Helyszín: Balmazújváros, Kossuth tér
Veres Péter Gimnázium és Szakközépiskola

KÕNIG TRADE MIKULÁS futás
(800 méter)

Rajt: Balmazújváros, Kossuth tér
Veres Péter Gimnázium és Szakközépiskola
Rajt: 10.00-kor!

Elõnevezési lista:
28

Turzai Nikolett, 1999.05.09.
Gyõri Tibor 2003.11.06
Nyíri Koppány Zoltán 2005 MozaikMed
Hosszú Fruzsina 2005.07.06. Hajdúszoboszló
Luczynsky Janka 2008.08.22.
Chrobák Lili 2003 Debrecen
Chrobák Gergõ 2005 Debrecen
Csörgi Tímea Debrecen
Radócz András 2003. 08. 23.
Szanka Levente 2002.07.05.
Radócz András 2003. 08. 23.
Marusák Orsolya Rebeka 2007.02.23.
Szakál Bettina 1991.08.22.
Oláh Panna 2001.08.14. Balmazújváros
Dudás Szandra 2001.12.04.
Balmazújváros
Veres Réka 2001.12.09.
Balmazújváros
Halmi Petra 2001.11.08.
Balmazújváros
Posta Adél 2001.07.16 .
Balmazújváros
Takács Orsolya 1999.09.09.
Balmazújváros
Kunkli Andrea 2000.07.07.
Balmazújváros
Urbán Zsófia 2004.05.22.
Balmazújváros
Jakab Emília 2003.02.11.
Balmazújváros
Kunkli Kitti 2003.03.17.
Balmazújváros
Való Edit 2004.10.18.
Balmazújváros
Való Fruzsina 2006.06.09.
Balmazújváros
Menárik Ibolya 2003.12.31.
Balmazújváros
Pintér Tekla 2006.08.31.
Balmazújváros
Lènàrt Zsombor 2007.10.09

KOROSZTÁLYOK

Lányok 800 m
Kategóriák:
2008-ban vagy késõbb születtek
2005 - 2007 között születettek,
2002 - 2004 között születettek,
1997 - 2001 között születettek,

Fiúk 800 m
Kategóriák:
2008-ban vagy késõbb születtek
2005 - 2007 között születettek,
2002 - 2004 között születettek,
1997 - 2001 között születettek,

Minden korosztályban a betöltés éve számít!




Technikai információk

Nevezés:
elõnevezés E-mailben, itt!

Nevezni a helyszínen is lehet!
Nevezési díj: elõnevezéssel
és helyszíni nevezéssel is: 500 .- Ft.

Rajtszámfelvétel a helyszínen.
A nevezést 09.30-kor lezárjuk!

Egy versenyzõ csak egy kategóriában és
a versenyiroda által kiadott rajtszámal indulhat!

Díjazás
Az I-III. helyezettjei Mikulás csomag, a gyõzteseknek serleg,

 

Kazár Tüzép FUTÁS
(6 km)

Rajt: Balmazújváros, Kossuth tér
Veres Péter Gimnázium és Szakközépiskola
Rajt: 10.05-kor!

ELÕNEVEZÉSI LISTA ( folyamatosan frissül... )
52

Fekete Mónika 1985.09.01. Supreme Fight Team
Szabóné Sándor Judit 1977 Balmazújváros
Szabó István Máté 2004 Hallássérültek Egymi –Debrecen
Zákány Katalin1971 BAB SE
Fiák György1960 BAB SE
Jurth Gyula1959 BAB SE
Habara Gábor Szolnok, 1991.01.17
Dr. Kuki Ákos 1966.12.18. Debrecen
Kobialka József G. 1974.12.15
Postáné Nagy Beáta 1978 Nagyhegyes
Zádori Ferenc 1993.11.24
Barna Viktória 1979.12.26.
Zombor Sándor 1983.02.14
Lévai István 1968.09.02 Debrecen
Ménes Anita 1989 MozaikMed
Verdes Csaba 1982 MozaikMed
Szabó Viktor 1990 MozaikMed
Dr. Bana Richárd 1991 MozaikMed
Hûse Róbert 1971 Hd Rotatech-MozaikMed
Jónás Tamás MozaikMed 1979
Csapó Csaba 1989
Csige Balázs 1989
Barna Éva 1976.07.02.
Burai Judit 1981.06.27. Debrecen
Barbócz Gábor 1950.03.23. Hajdúszoboszló
Kovács Béla 1979.11.25. Nagyhegyes
Zádori Ferenc 1993.11.24
Kerekes Ildikó1966. 12. 26. Debrecen Generali futóklub
Rácz Ildikó 1969.08.17. Hajrá Futás Egyesület
Barbócz Anikó 1974.10.26.
Csörgi Péter 1974 Debrecen
Dörgõ Zsófia 2003. 10. 20.
Dörgõ Máté 1999. 08. 30.

Matók Viktor 1988.01.26.
Párducz Tamás 1990. 09. 11.
Petrovics Marcell 2001.06.19. Balmazújváros
Eszenyi Zsolt 2004
Marusákné Kovács Brigitta Anikó 1966.06.06.
Marusák Tamás 1965.07.26.
Tar Imre (Junior) 2005.09.08. Balmazújváros
Tar Imre 1976.05.01. Debrecen


Molnár Róbert 1976 Tekergõk SE
Sugár Máté 1995 Tekergõk SE
Rózsa Sándor 1995 Tekergõk SE
Fegyveres Vanda 2000 Tekergõk SE
Bíró Zsombor 2001 Tekergõk SE
Bíró Janka 2003 Tekergõk SE
Gyõri Gréta 2003 Tekergõk SE
Molnár Róbert 2003 Tekergõk SE
Rózsa Sarolta 2003 Tekergõk SE
Andirkó Csaba 2005 Tekergõk SE
Sajtos Levente 2006 Tekergõk SE



Nevezés:
elõnevezés E-mailben, itt!

Nevezni a helyszínen is lehet!
Nevezési díj: elõnevezéssel 1500.-Ft.
A helyszíni nevezéssel: 2000 .- Ft.

Rajtszám-felvétel a helyszínen.
A nevezést 09.30-kor lezárjuk!
Rajt: 10.05-kor
Útvonal: Kossuth tér - Batthyány u. - Szoboszlói u. - Szoboszlói út 3-as km tábla - (fordító) - vissza ugyanezen az útvonalon!

Figyelem! A várható idõjárásra tekintettel a láthatósági mellény, láthatósági pánt, vagy fényvisszaverõkkel ellátott futómez viselése kötelezõ!

Frissítés a célban 6 km-nél (ásványvíz, szõlõcukor, alma, banán)

Korcsoportok és díjazás

I. KORCSOPORT
NYÍLT VERSENY MINDEN KOROSZTÁLYNAK, ÉLETKORTÓL FÜGGETLENÜL

II. KORCSOPORT (MASTERS I-II.) 1967. január 1. és 1976. december 31. között születettek

III. KORCSOPORT (MASTERS III.) 1966. december 31. elõtt születettek

Díjazás (kategóriánként)
I. hely: serleg
II-III. hely tárgyjutalom

 

 

OKULA-OPTIKA KISMARATONI VERSENY
Táv: 14 km
Rajt: Balmazújváros, Kossuth tér, Gimnázium
Rajt: 10:20-kor!


ELÕNEVEZÉSI LISTA (folyamatosan frissül ... )
34

Dr. Szentpéteri Diána 1989.07.19. Püspökladány DSC-SI
Kunkli Lászlóné1960 Nagyhegyes
Fülöp Attila 1994 MozaikMed
Bartha Éva1977 Nagyhegyes
Dörgõ Sándor 14 km, 1968.12.14.
Jung Ferenc 1986 BAB SE
Csáti Ildikó 1973 MozaikMed
Koroknai Dóri 1992
File Adrián 1986 MozaikMed
Veres Andi 1992
Nemes Ibolya 1991 MozaikMed
Hadházi Máté 1991 Tiszakécske VSE
Kiss Ferenc 1985 MozaikMed
Áfra Andrea 1971.12.25. Hajdúböszörmény
File Adrián 1986.10.18 Debrecen
Nagy Gyula, 1979. Hajdúböszörmény
Pásztor Kornélia 1973. 07. 02 Debrecen
Hajdu Barna 1988 DKSI
Szabó Csilla 1968. Hajdúszoboszló
Sipos Nóra 1965 HRSE
Horváth Tamás 1974 HRSE
Szmutkó Anett 1983.11.02.
Juhász Orsolya 1987. 12. 27.

Molnár Sára 1999.11.30. Tiszaújvárosi Triatlon Klub

Nagy Zoltán Csaba 1983. 12. 11.
Török István 1965.02.04. Fusshegyes
Takácsné Kis Erika 1971.10.19. Balmazújváros
Szeifert Imre 1968.07.08. Balmazújváros
Szeifertné Andrea 1971.10.31. Balmazújváros
Kiss Ferenc 1985.01.29. MozaikMed
Ágoston Imre 1994 Karcag
Futó Gergely 1983-10-23 Báránd
Széles Zoltán 1968.10.28. Hajdúszoboszló
Fegyveres Máté 1996 03 03 DKSI-Kontent

Benkõházi Éva Mariann 1979.05.10. Nyíregyháza






Nevezés:
elõnevezés E-mailben, itt!

Nevezni a helyszínen is lehet!
Nevezési díj: elõnevezéssel 1500.-Ft.
Helyszíni nevezéssel: 2000.- Ft.

Rajtszám-felvétel és rajtcédula kitöltése a helyszínen.
A nevezést 09.30-kor lezárjuk!
Rajt: 10.15-kor
Útvonal: Kossuth tér - Batthyány u. - Szoboszlói u. - Szoboszlói út 2-es km tábla -
33. sz. fõút körforgalom elõtti 7-es km tábla (fordító) - vissza ugyanezen az útvonalon!

Figyelem! A várható idõjárásra tekintettel a láthatósági mellény, láthatósági pánt, vagy fényvisszaverõkkel ellátott futómez viselése kötelezõ!

Frissítés 7 km-nél a körforgalomnál és a célban (ásványvíz, szõlõcukor, alma, banán)

Korcsoportok és díjazás

I. KORCSOPORT
NYÍLT VERSENY MINDEN KOROSZTÁLYNAK, ÉLETKORTÓL FÜGGETLENÜL

II. KORCSOPORT (MASTERS I-II.) 1967. január 1. és 1976. december 31. között születettek

III. KORCSOPORT (MASTERS III.) 1966. december 31. elõtt születettek

Díjazás (kategóriánként)
I. hely: serleg
II-III. hely tárgyjutalom

SZENDI VASUDVAR FÉLMARATON
Táv: 21,1 km (3x7km-es szakasz)

Rajt: 10.20-kor, a Nagyhegyesi (33. számú fõút) körforgalomtól!
A verseny útvonala megegyezik a 14 km-es
(a hagyományos 2x7 km- es szakasz) kismaratonival.
A szállítás a rajthelyre autóbusszal történik!

ELÕNEVEZÉSI LISTA (folyamatosan frissül...)
30

Bojtor László 1989 Debrecen
Törökné Buri Éva 1972.03.20. Fusshegyes
Fülöp Roland1975 Nagyhegyes
Katonáné Székelyhídi Éva1970 Nagyhegyes
Ori Nóra 1972. DEAC
Hosszú „Bagoly” Zsolt 1976.07.06
Békési Lajos 1976.03.09.
Papp Sándor 1970.02.03. DRSE
Madarász Péter (1972.12.29. Debrecen, HRSE
Nagy Mónika 1970.03.03 Balmazújváros
Molnár Miklós 1954.04.21
Nagykéri György 1957.04.25.
Kovács Zsolt 1986.09.03. Tiszakécske VSE
Komjáthi Lászlót 1975 Hajdúhadház
Horváth Zsolt 1977 Debrecen
Zarándi János 1962. 06. 03. Mezõcsát
Lázár László 1968.11.03. Hajdúszoboszló
Pócsi Attila 1976 05. 03. Nagykálló

Dr. Kuki Ákos 1966.12.18. Debrecen
Gulyás Vera 1986 DSC-SI
Muczáné Gulyás Erzsébet 1970.09.30. Debrecen

M. Király Csaba 1976. 01, 20. Tiszakeszi
Bálint Csaba 1968. 05. 07. Hajdúszoboszló
Homen Antal 1973-11-16 Hajdúböszörmény

Dr. Andrási Csaba 1972 Nyíregyháza
Harászi Enikõ 1975.02.09 Nyíregyháza
Tóth Ervin 1982.08.08.

Szõllõsi Gizella 1981 Tekergõk SE
Balogh Csaba 1994
Deli Anna 1987.10.12 Supreme Fight Team


Nevezés: kizárólag elõnevezéssel!
2016. november 26-án (szombaton) 12:00-ig!

E-mailben, itt!


Az elõnevezési díj 1500-. Ft. a helyszínen fizetendõ.
Számlaigényt kérjük elõre jelezni!
A regisztráció (rajtszámfelvétel) kötelezõ,
a versenyen rajtszám nélkül
rajthoz állni nem engedélyezett!
A regisztrációt 09:30-kor lezárjuk!
A futókat a körforgalomhoz autóbusszal szállítjuk ki.

Útvonal: 33. sz. fõút körforgalom elõtti 7-es km tábla (rajt) Szoboszlói út 2-es km tábla - jobbra fordulva Szoboszlói u. - balra fordulva Batthyány u. - Kossuth tér (1. fordító) - Batthyány u. - jobbra fordulva Szoboszlói u. - balra fordulva Szoboszlói út 2-es km tábla - a 33. sz. fõút körforgalom elõtti 7-es km tábla (2. fordító) - vissza ugyanezen az útvonalon!

Figyelem! A várható idõjárásra tekintettel a láthatósági mellény, láthatósági pánt, vagy fényvisszaverõkkel ellátott futómez viselése kötelezõ!

Frissítés a célban, 7 km-nél (ásványvíz, szõlõcukor, banán, alma) és 14 km-nél a körforgalomnál (ásványvíz, szõlõcukor, alma, banán)

További versenyinformációk:

Az autóbusz a rajthoz 10:00-kor indul.
(a menetidõ: kb. 10 perc)
A bemelegítésre tehát csak a versenyközpontban lesz lehetõség az indulás elõtt.
Az autóbusz fûtött, a versenyöltözetben is fel lehet szállni. Ha mégis lesz levetendõ öltözeted, azt az autóbusz visszahozza a versenyközpontba,
itt átvehetõ.

KOROSZTÁLYOK:

I. KORCSOPORT
NYÍLT VERSENY MINDEN KOROSZTÁLYNAK, ÉLETKORTÓL FÜGGETLENÜL

II. KORCSOPORT (MASTERS I-II.) 1967. január 1. és 1976. december 31. között születettek

III. KORCSOPORT (MASTERS III.) 1966. december 31. elõtt születettek

Díjazás (kategóriánként)
I. hely: serleg
II-III. hely tárgyjutalom