"DR. MILESZ BIOPRODUCTS"
XII. BALMAZ NAGYDÍJ
Balmazújváros, 2003. május 1.
I. szakasz: 20 km-es időfutam verseny
      

A profik között Csomor Zoltán
(Alföld KSE
) volt a leggyorsabb
Találkozunk 2004. május 1-jén!
A forgalom-biztosítást kiválóan oldotta meg
Tar Lajos r. törzszászlós

A VERSENY NÉVADÓ SZPONZORA

KIEMELT TÁMOGATÓINK


EREDMÉNYEK - RESULTS

20 km-es időfutam verseny (2003. május 1.)

Profik ("NAP KINCSE" verseny)
1.  Csomor Zoltán (Alföld KSE) 27.58 (10 pont)
2. Ábrok Norbert (Alföld KSE- X Factor) 28.46 (6 pont)
3.
Csontos krisztián (Szolnoki Cukorgyár SE) 28.57 (4 pont)
4. Kis László (Szolnoki Cukorgyár SE) 29.20 (2 pont)

5. Csala Viktor (Pécsi VKK) 29.56
6. Fülöp Gyula (Alföld KSE) 30.11
7. Bartha Gergely (Alföld KSE) 30.46
8. Vinnai Zsolt (Alföld KSE) 31.01
9. Boros PÉter (Szolnoki Cukorgyár SE) 38.33
10. Kanyó Ádám (Szolnoki Cukorgyár SE) 39.09

Amatőrök “A” ("ALBATROSZ MŰSZAKI BOLT" verseny)
1. Pirnyák Péter (Nyíregyháza) 31.16 (10 pont)
2. Pál Gábor (Alföld KSE) 32.22 (6 pont)
3.
Nagy Gyula (Alföld KSE) 32.42 (4 pont)
4. Darányi István (Alföld KSE) 33.20 (2 pont)

5. Kovács László (Anikó SC) 34.50
6. Józsa Ernő (Alföld KSE) 34.55
7. Boross Attila (Hajdúszoboszló) 34.59
8. Dóró László (H.szob.) 35.45
9. Ludmann Zoltán (Pótkerék) 35.47
10. Lőrinczi József (Debrecen) 36.19
11. Zsugyó Árpád (Debrecen) 36.30
12. Molnár Zoltán (Ebes) 36.44
13. Kiss László (e.k.) 37.44
14. Csörgő Gábor (Balmazújváros) 40.08
15. Varga Norbert (Debrecen) 42.24
16. Kiss Levente (e.k.) 44.40

Amatőrök “B” ("CSAPESZ KERÉKPÁRBOLT" verseny) 11 km
1. Zsugyó Bence (Debrcen) 19.54 (10 pont)
2. Dobi Richárd (Oxigén DSI) 23.54 (6 pont)


Amatőrök "B" lány 11 km
1. Andó Gréta (Hosszúpályi) 31.54 (10 pont)


Amatőrök "B" Mountain Bike 11 km
1. Posta Tibor (Balmazújváros) 19.55 (10 pont)
2.
Loós Csaba (Balmazújváros) 20.38 (6 pont)
3. Papp Sándor (Hajdúdorog) 24.27 (4 pont)


Masters 1(40-49 évesek) 20 km
1. Fábián Tibor (Debrecen) 32.41 (10 pont)
2. Labancz István (Szolnoki Cukorgyár SE) 32.52 (6 pont)
3.
Sulyok János (DEVAK) 38.04 (4 pont)

Masters 2 (50 év fölött) 20 km
1. Fábri Ferenc (MVSC) 41.15 (10 pont)
2. Szabó József (MVSC) 43.50 (6 pont)
3. Novák Ferenc (Postás SE) 45.19 (4 pont)

V.I.P. "Former Cyclist" (40 év alatt) 20 km
1. Papa Gaetano (Olaszország) 32.06 (10 pont)
2. Boross Károly (Hajdúszoboszló) 35.17 (6 pont)
3. Csapó Attila (Balmazújváros) 36.20 (4 pont)

V.I.P. "Former cyclist" (masters 1) 20 km
1. Hegedűs Gyula (Debrecen) 36.08 (10 pont)
2. Kühnle Karl (Németország) 38.50 (6 pont)



A V.I.P. kategóriában Papa Gaetano (ITA) győzött

"CSAPESZ" KERÉKPÁRBOLT és SZERVÍZ

Tel: (30) 2850347
BALMAZÚJVÁROS, KASTÉLYKERT U. 10.
(THERMÁL FÜRDŐ MELLETT)

Fotók a versenyről
A digitális képeket Pozsonyi József a Semsey Andor Múzeum igazgatója készítette.

"DR. MILESZ BIOPRODUCTS" XII. BALMAZ NAGYDÍJ
Balmazújváros, 2003. augusztus 9-én II. szakasz: 10 km-es időfutam,
III. szakasz: 80 km-es mezőny verseny  

Simon Emese (TREK)
Versenyzők és a szervezők:
Karl Kühnle (Németország),
Szabó Viktor r. tőrzsőrmester (egyenruhában),
Kocsár László r. hadnagy, Botos Gábor vezető bíró és ifjabb Botos Gábor, Kocsárné Józsa Ildikó
Dobi Richárd (DSI-Triatlon)

EREDMÉNYEK - RESULTS

10 km-es időfutam verseny
Gyermek:
1. Zsugyó Bence (Debrecen) 16.15
2. Dobi Richárd (Oxigén-DSI) 19.21
3. Andó Gréta (Hosszúpályi) 22.14
4. Konyári Péter (Hajdúböszörmény) 22.19
Uzonyi Tamás (Hajdúböszörmény) 22.37
Bana Richárd ( Balmazújváros) 25.03

Nők:
1. Simon Emese (TREK, Budapest) 16.24
2. Ivánfi Brigitta (Szolnoki Cukorgyár SE) 17.21
Hegedűs Erika (Oxigén Triatlon Klub) 17.29

Masters (+50)
1. Fabrik Ferenc (Miskolc) 18.45
2. Szabó József (Miskolc) 20.02
3. Novák Ferenc (Debrecen) 21.26

Hobby (MTB)
1. Bácskai Balázs (Debrecen) 15.27
2. Posta Tibor (Pótkerék) 16.27
3. Bácskai Tamás (Debrecen) 16.22
4. Nagy Tamás (Pótkerék) 16.37
5. Kercsák Kálmán (Debrecen) 16.53
6. Molnár János (Balmazújváros) 17.05
7. Szabó István (Sportolna) 17.08
8. Loós Csaba (Balmazújváros) 18.17
9. Veres Ferenc (Balmazújváros) 20.32

Amatőr "B"
1. Pásztor Viktor (Debrecen) 14.53
2. Bakk Tibor (Debrecen) 15.47
3. Zsugyó Árpád (Debrecen) 16.42


V.I.P.: Masters
1. Labanc István (Szolnoki Cukorgyár SE) 15.31
2. Karl Kühnle (Németország) 18.49

10 km-es időfutam verseny

V.I.P.:
1. Kocsár László (Oxigén Triatlon Klub) 15.07
2. Csapó Attila (Balmazújváros) 15.14
3. Ötvös Lajos (MATÁV) 17.08
4. Dr. Uzonyi Attila (Hajdúböszörmény) 19.04

Amatőr "A"
1. Vasziljev Dejan (szerb, BBBT Szeged) 14.17
2. Pirnyák Péter (Nyíregyháza) 14.25
3. Józsa Ernő (Alföld KSE
) 14.36
4. Pál Gábor (Alföld KSE) 14.46
5. Révész Gábor (BBBT Szeged) 14.58
6. Nagy Gyula (Alföld KSE) 15.09
7. Kovács Gyula (Kónusz) 15.18
8. Hreblai Jenő (Kónusz) 15.22
9. Nagy Norbert (Debrecen) 15.24
10. KOvács László (Anikó SC) 15.40
11. Vernika Tamás (15.49
12. Ludman Zoltán (Pótkerék) 16.00
13. Antal Gábor (MVSC) 16.12
14. Szabó Gábor (BBBT Szeged) 16.14
15. Csörgő Gábor (Balmazújváros) 16.28
16. Varga Norbert (Debrecen) 16.37
17. Esze tamás (Téglás) 16.48

Profik
1. Hemmert János (BBBT Sze
ged) 13.26
2. Táborossi Tamás (BBBT Szeged) 13.41
3. Csontos Krisztián (Szolnoki Cukorgyár SE) 13.48
4. Ábrok Norbert (X Factor Alföld KSE) 13.50
5. Valyuch MIhály (Szolnoki Cukorgyár SE) 13.56
6. Vinnai Zsolt (Alföld KSE) 14.06
7. Csuvár Attila (Szolnoki Cukorgyár SE) 14.08
8. Fülöp Gyula (Alföld KSE) 14.21
9. Kis László (Szolnoki Cukorgyár SE) 14.39
10. Gecse István (Szolnoki Cukorgyár SE) 14.41
11. Jánosi Imre (BBBT Szeged) 15.26

43 km-es mezőny verseny

Nők
1. Ivánfi Brigitta 1:17.01
2. Simon Emese a.i.
3. Hegedűs Erika 1:17.24

Hobby (MTB)
1. Posta Tibor 1:14.03
2. Bácskai Balázs 1:14.05
3. Nagy Tamás 1:17.01
4. Bácskai Tamás a.i.
5. Kercsák Kálmán a.i.
6. Molnár János 1:25.15
7. Loós Csaba a.i.
8. Veres Ferenc 1:45.20

V.I.P. Masters
1. Labanc István 1:13.42
2. Karl Kühnle 1:34.05

Masters (+50)
1. Szabó József 1:30.16
2. NOvák Ferenc 1: 39.56

Gyermek (lány)
1. Andó Gréta

Gyermek (fiú)
1. Zsugyó Bence 1:17.18

80 km-es mezőny verseny

V.I.P.
1. Csapó Attila 1:59.03

Amatőr "B"
1. Bakk Tibor 2:04.25

Amatőr "A"
1. Révész Gábor 1:56.51
2. Józsa Ernő 1:58.45
3. Vasziljev Dejan a.i.
4. Pirnyák Péter a.i.
5. Pál Gábor a.i.
6. Szabó Zsolt a.i.
7. Varga Norbert 2:02.01
8. Hreblai Jenő 2:02.52
10 Kovács Róbert 2:07.39
11. Krasznai Sándor 2:17.35
12. Ludmann Zoltán a.i.
13. Csörgő Gábor a.i.
80 km-es mezőny verseny

Profik
1.Kis LÁszló 1:55.43
2. Ábrok Norbert 1:56.43
3. Hemmert János a.i.
4. Csomntos Krisztián a.i.
5. Táborossi tamás a.i.
6. Valyuch Mihály 1:58.45.
7. Csuvár Attila a.i.
8. Gecse István a.i.
9. Fülöp Gyula a.i.
10. Arany Róbert a.i.
11. Szeredi Róbert a.i.
12. Kerékgyártó István 2:02.52
13. Vinnai Zsolt 2:07.39

1. Részhajrá: Ábrok Norbert
2. Részhajrá: Ábrok Norbert
...
"Dr. Milesz Bioproducts" Balmaz GP
Összetett verseny

Profik
1. Ábrok Norbert 34 pont
2. Kis László 22 pont
3. Csontos Krisztián 21 pont
4. Fülöp Gyula 1 pont

Amatőr "A"
1. Pirnyák Péter 14 pont
2. Pál Gábor 8 pont
3. Józsa Ernő 7 pont

Hobby (MTB)
1. Posta Tibor 28 pont
2. Loós Csaba 6 pont

GALÉRIA
A képeket Pozsonyi József készítette


------------------------------------------------------------
II. MTB FINISH LINE KUPA
Balmazújváros, 2003. október 31.

Eredmények:
Korcsoport "A"
1. Gercsák Róbert (Kalmár Z. Ált. Iskola, Balmazújváros)
2. Molnár Dániel (Kalmár Z.)
3. Gercsák István (Kalmár Z.)

Korcsoport "B"
1. Loós Zsolt (Kalmár Z.)
2. Varga Attila (Kalmár Z.)
3. Borza Sándor (Kalmár Z.)

Nyílt Verseny
1. Posta Tibor (Pótkerék) 2. Molnár János (Veres P. Gimnázium és Szakközépiskola, Balmazújváros)

Galéria
A képeket Csapó Attila készítette

A Moutain Bike verseny szponzora:


Csapesz Kerékpárbolt és Szervíz
Balmazúváros, Kastélykert u. 10.
Tel.: (30)2850347

Csapó Attila

Nálunk a legolcsóbban!
Profi kiszolgálás, profiknak és amatőröknek
Újdonságként háztartási műszaki cikkek!

TALÁLKOZUNK 2004. MÁJUS 1-JÉN BALMAZÚJVÁROSBAN!
09.00 óra: 10 és 20 km-es egyenkénti időfutam
17.00 óra: kritérium verseny