2015

MAGYARORSZÁG ELIT FÉRFI 3 FÕS CSAPATIDÕFUTAM
BAJNOKSÁGA A NAGYDÍJÁÉRT

U19 BAJNOKSÁGA A NAGYDÍJÁÉRT

AMATÕR 3-AS CSAPATVERSENY A NAGYDÍJÁÉRT
BALMAZÚJVÁROS, 2015. AUGUSZTUS 16.

Balázs István (Darts) képei itt:



Fotók Veronikától itt!

Balmazújváros, Hajdúnánási út, 2015. augusztus 16.

Napos, szeles idõ 30 °C, É-i szél

V.I.P. 40 km
Hajdúböszörmény: Orbán István – Juhász Imre – dr. Uzonyi Attila 1:16.40


V.I.P. 20 km
ViniBike KSE: Karl Kühnle – Konyári Botond – Nagy Bendegúz 43:10

Amatõr masters 40 km

1. DDR (Dél-dunántúli Régió): Balás Attila - Balázs Tibor - Keszerice Zsolt 56.23
2. BMC-Hajdúszoboszló: Juhász „csõdör” Péter - Takács „fireman” Csaba - Takács „vasmaci” György 57.14
3. T.T. Team Balmazújváros: Gyurkó Péter - Hartman László - Tar Imre 1:04

Amatõr felnõtt 40 km
1. team3K I. : Balázs Attila - Hacsi Ákos - Szucs Richárd 55:44
2. ViniBike KSE: Vinnai Zsolt - Horváth Zsolt - Aranyosi Péter 58:51
Amatõr utánpótlás 40 km
1. DKSI-U15: Kapcsa Ákos - Sánta Ármin - Varga Bálint 1:03.24
2. DKSI-vegyes up: Bonyhádi Ákos - Bereczki Zoltán - Árvai Krisztián 1:09.08
U19 Országos Bajnokság 40 km
1. Tipográfia 1: Czéh Balázs - D.Kovács Dávid - Peák Barnabás 56:45 Edzõ: Rusovszki Gábor
2. Tipográfia 2: Dian Ábel - Karl Ádám - Neri Christopher 1:00.11
3. DKSI: Kovács Bendegúz - Kontor Gergely - Kapcsa Márk 1:02.08

Elit Hármascsapat Országos bajnokság 60 km

1. UTENSILNORD: Róka Tibor - Holló Botond - Filutás Viktor 1:17.49 Edzõ: Stubán Ferenc
2. DKSI 1.: Pályi Csaba - Fegyveres Máté - Nagy Gyula 1:21.05

DKSI 2.: Hajdu Barna – Kádár Csaba – Ábrók Norbert DNF

---------------------------------------------------------------------------------------------

2014

MAGYARORSZÁG ELIT FÉRFI 3 FÕS CSAPATIDÕFUTAM
BAJNOKSÁGA A NAGYDÍJÁÉRT

U19 BAJNOKSÁGA A NAGYDÍJÁÉRT

AMATÕR 3-AS CSAPATVERSENY A NAGYDÍJÁÉRT
BALMAZÚJVÁROS, 2014. AUGUSZTUS 17.

RÉSZLETES EREDMÉNYILSTA ITT!

AZ EREDETI KÉPEKÉRT KATTINTS IDE!

-------------------------------

MAGYARORSZÁG ELIT FÉRFI 3 FÕS CSAPATIDÕFUTAM
BAJNOKSÁGA A NAGYDÍJÁÉRT

U19 BAJNOKSÁGA A NAGYDÍJÁÉRT

AMATÕR 3-AS CSAPATVERSENY AZ NAGYDÍJÁÉRT
BALMAZÚJVÁROS, 2013. SZEPTEMBER 15.


Vasárnap harminckét csapat részvételével rendezték meg az idei hármascsapat idõfutam országos bajnokságot.
A kezdetben borongós, szeles idõben jó hangulatú, izgalmas versenyt láthattunk. A 10 kilóméteres szakaszon két, illetve három kör teljesítése után, 60 km távon, elit kategóriában az Utensilnord Ora24.eu csapata diadalmaskodott a Cervelo Team Prolog és a Dr. Bátorfi CUBE Team elõtt, U19 és U19 Leány kategóriákban, 40 km-en pedig szegedi gyõzelem született. Az amatõrök között mindhárom kategóriában debreceni csapat ünnepelhetett – a DKSI sportolói állhattak a dobogó legfelsõ fokára. (Kovács László)

Eredmények itt!

Eredmények U17 és Elit

Köszönet az eredménylistáért Kovács Lacinak!

 

A fotók eredeti méretben letölthetõk:
http://455.darts.fotoalbum.hu/

Veronika (Verliesz) fotói itt: https://plus.google.com/photos/113161601653143316768/albums/5923866346195551121?partnerid=gplp0

Köszönet Balázs Istvánnak (Darts) és
Veronikának (Verliesz)
a képekért!

--------------------------------------------------

2012

MAGYARORSZÁG ELIT FÉRFI 3 FÕS CSAPATIDÕFUTAM BAJNOKSÁGA A MelaVite NAGYDÍJÁÉRT
BALMAZÚJVÁROS, 2012. AUGUSZTUS 26.
Táv: 60 km

Magyar bajnok:
1. Dr. Bátorfi AKTK Eger (Mogyorósi Máté, Lengyel Gábor, Kónya Tamás) 1:21.47 Csapatvezetõ-edzõ: Steiner György

2. Merida CST Road Team (Kõrösi Gábor, Szabó András, Takács Tamás) 1:24.37
3. Cervelo Team Prolog Szeged (Hemmert János, Szabó Lajos, Horváth Zoltán) 1:25.52


MelaVite AMATÕR HÁRMAS CSAPAT KERÉKPÁRVERSENY
Táv: 40 km

Masters csapat (+120 év)
1. Szeged KSC (Révész Gábor, Nagy András, Szabó Ferenc 55:58.55
2. Szerpentin (Schettner Zoltán, Vörös Csaba, varga Zoltán) 56:21.50
3. Freeriders Carbona (Kiss Attila, Menyhárt Zsolt, Huszár László) 59:06.25

Felnõtt férfi csapat
1. KTM Debrecen (Róka Tibor, Vilmányi Tamás, Knoch László) 54:50.68

2. Freeriders Mix (Bartha Gergely, Magas Dávid, Szûcs Richárd) 56:32.28
3. Szeged KSC (Makra Imre, Feidl László, Scheiling Rudolf) 57:33.28

U 15 csapat
1. SKY ( Kiss Hunor Máté, Dalos Dániel, Bódi Levente) 1:13.28

V.I.P. csapat
1. Magyar Református Szeretetszolgálat (Ónodi Péter, Gurzó Norbert, Piskóti Péter) 1:04.34

A mezõny legidõsebb csapata
Vén Tinédzserek - Karl Kühnle (67 éves), Fábri Ferenc (81 éves), Fenyvesi Ferenc (64 éves) 1:29.49

 

Bikemag.hu

 

 

****************************

 

A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG 2011. ÉVI ELIT
3 FÕS CSAPATIDÕFUTAM BAJNOKSÁGA
A MelaVit NAGYDÍJÁÉRT (60km)

BALMAZÚJVÁROS, 2011. SZEPTEMBER 18.

Magyar Bajnok: ORA HOTELS CARRERA 1:18.12
CZIRÁKI ISTVÁN, SIMON PÉTER, DURUCZ MIKLÓS (EDZÕ: STUBÁN FERENC)

2. CERVELO TEAM PROLOG - HEMMERT JÁNOS, BENÕCS ZOLTÁN, DÉVAI DÁNIEL (EDZÕ: VERES CSABA) 1:18.38

3. FTC - PÁSZTOR ZOLTÁN, MOGYORÓSI MÁTÉ, BOZÓ LAJOS (EDZÕ: HÓBOR LAJOS) 1:27.58


HÁRMAS CSAPAT AMATÕR VERSENY A KÖNIG TRADE NAGYDÍJÁÉRT (40 km)

BALMAZÚJVÁROS, 2011. SZEPTEMBER 18.

GYERMEKEK (20 km)
1. DSC DSI - BALOGH MILÁN, TÓTH MILÁN, DÉKÁNY NAGY PATRIK 33:35,89
2. DJI SYSTEMATICA - NAGY BENCE, TÓTH MÁTÉ, TÓTH SZABOLCS 52:04,90
3. DEBRECEN - ANDÓ VIRÁG, SZABÓ PANNA, SZABÓ DÓRA 53:36,14

V. I. P. (40 km)
1. HAJDÚBÖSZÖRMÉNY - ORBÁN ISTVÁN, TÓTH TIBOR, NAGY SÁNDOR, KARLH KÜHNLE 1:13,29
2. SÁNDOROCK HAJDÚSZOBOSZLÓ - KÍGYÓS SÁNDOR, KISS SÁNDOR, DÖRGÕ SÁNDOR 1:17, 44

MASTERS (+120 ÉV)
1. SZKSC - SZABÓ FERENC, NAGY ANDRÁS, RÉVÉSZ GÁBOR, 56:23,46
2. E.LIFT.HU - DR. VARGA ZOLTÁN, TAKÁCS PÉTER, KISS ATTILA 57:00,71
3. DJI SYSTEMATICA - NAGY II. ZOLTÁN, MONOKI RÓBERT, ZSUPOS SÁNDOR 59:12,96


AMATÕR NYÍLT
1. CERVELO TEAM PROLOG - ÁRVAI ATTILA, HAVAS PÉTER, JANKOVICS PÉTER 52:20,18
2. SZERPENTIN KE - SCHETTRER ZOLTÁN, VÖRÖS CSABA, VARGA ZOLTÁN 54:50,25
3. AEGON - NAGY GYULA, VILMÁNYI TAMÁS, HAJDU BARNA 55:11,31


GALÉRIA

 

 

 

A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG 2010. ÉVI ELIT
3 FÕS CSAPATIDÕFUTAM BAJNOKSÁGA
A "MelaVit" NAGYDÍJÁÉRT
BALMAZÚJVÁROS, 2010. AUGUSZTUS 21.
Táv: 60 km

 


Magyar bajnok: Technofilm Betonexpressz 2000 (Fejes Gábor, Simon Péter, Puskás Dávid)
1:18:35.25 (Edzõ: Stubán Ferenc)
2. Team Prológ (Hemmert János, Dévai Dániel, Vajda Adrián) 1:21:45.69
3. FTC 1 (Bernárd Bendegúz, Bozó Lajos, Pangi Ádám) 1:22:45.69

AMATÕR HÁRMAS CSAPATIDÕFUTAM A BALMAZ-AGRO NAGYDÍJÁÉRT

------------------------------------------

A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG 2009. ÉVI ELIT
3 FÕS CSAPATIDÕFUTAM BAJNOKSÁGA
A "MelaVit" NAGYDÍJÁÉRT
BALMAZÚJVÁROS, 2009. AUGUSZTUS 8.

Táv: 60 km

Magyar bajnok: FTC Merida (Berkesi András, Müllner Zoltán, Simon Balázs)
1:19.49 (Edzõ: Hóbor Lajos)

2. Atlantis Casino (Szabó Tamás, Kiskó Gábor, Víg Zoltán) 1:21.38
3. Szeged KSC (Dévai Dániel, Hemmert János, Suhajda Balázs) 1:22.28
4. FTC Merida II. (Specziár Viktor, Jordán Péter, Vaskó József) 1:24.07
5. Blue Scorpions (Tallián Péter, Lõrincz Gergely, Bozó Lajos) 1:24.45
6. Ózdi KE Karbona (Fábián Norbert, Lõrincz Bence, Frölich Tamás) 1:28.03



Nõk
Táv: 40 km
1. GIANT Gyömrõ (Benácsi Szandra, Dr. Tóth Melinda, Gyurján Adrienn) 1:14.56

----------------------------------
Amatõr hármascsapat
Táv: 40 km

Fotók és eredmények itt!

 

2008. ÉVI EREDMÉNYEK!

A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG 2008. ÉVI ELIT
FÉRFI 3 FÕS CSAPAT-IDÕFUTAM BAJNOKSÁGA
A "MelaVit" NAGYDÍJÁÉRT
BALMAZÚJVÁROS, 2008. AUGUSZTUS 9.


TÁV: 61,2 km

HELYEZÉS A CSAPAT NEVE A CSAPAT TAGJAI 1. KÖR 2. KÖR BEFUTÓ EDZÕ, CSAPATVEZETÕ
MAGYAR BAJNOK
Kommuna Org Eger
Kónya Tamás, Fejes Gábor, Lengyel Gábor
26:13 (1)
53:16 (1)
1:20.06 (1)
Szeredi Róbert
2.
Atlantis Casino
Török Zoltán, Kiss Gergely, Szabó Tamás
26:56 (2)
54:09 (2)
1:22.14 (2)
3.
Neuzer Team
György István, Iszkádi Tamás, Balogh Dávid
27:40 (4)
55:42 (4)
1:23.21 (3)
4.
Szeged KSC
Hemmert János, Kelemen Ákos, Táborossi Tamás
27:36 (3)
55:20 (3)
1:23.27 (4)
5.
Alföld KSC
Barta Gergely, Knoch László, Nagy Gyula
28:00 (5)
56:08 (5)
1:24.52 (5)
6.
BSMC Filutás
Péceli Pál, Tallián Péter, Bozó Lajos
29:09 (7)
58:31 (6)
1:27.45 (6)
7.
Dömötör Postás
Kalmár Norbert, Szabó Péter, Vígh Zoltán
29:01 (6)
58:55 (7)
1:33.20 (7)

AMAGYAR BAJNOKSÁGON KIRÍVÓ FEGYELMEZETTLENSÉG, SPORTSZERÛTLENSÉG, BALESET NEM TÖRTÉNT.


Balmazújváros, 2008. augusztus 9.
Botos Gábor vezető bíró
Szmirnyák Zsolt versenybíró, Kocsár László versenybíró


"MelaVit" HÁRMAS CSAPATIDÕFUTAM VERSENY
BALMAZÚJVÁROS, 2008. AUGUSZTUS 9.
TÁV: 40,8 km

119 év összéletkorig

1. Biondo Bike - Bacsek Péter, Greff Balázs, Kálmánchey Attila 58:35.43
2. NYKSC I. - Solymosi János, Hován Róbert, Vinnai Zsolt 59:45.71
3. MVSC - Toronya Attila, Menyhárt Zsolt, Lorencz Péter 59:58.61


120 év összéletkor fölött

1. Pécsi Kerékpárosok - Vörös Ferenc, Erb Zsolt, Békés Sándor 56:36.18
2. Go-fast Eger - Hegyi Roland, Király Zoltán, Piros András 58:10.48
3. Karbona Salgótarján Pelyhe László, Papp Zoltán, Huszár László 58:31.37

V.I.P (Szponzorok, meghívott csapatok)

1. HÖRMANN SYSTEMATICA - Nagy II. Zoltán, Végvári Sándor, Pásztor Viktor 59:49.90
2. Last Team - Kovács László, Benko Zsigmond, Molnár Csaba 1:04.11.18
3. Maggi Team - Karl Kühnle, Vilmányi Tamás, Bihari Csaba 1:29.12.01



GALÉRIA

-----------------------------------------

A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG 2007. ÉVI ELIT
FÉRFI 3 FÕS CSAPAT-IDÕFUTAM BAJNOKSÁGA
A "MelaVit" NAGYDÍJÁÉRT
BALMAZÚJVÁROS, 2007. AUGUSZTUS 11.


TÁV: 61,2 km

HELYEZÉS A CSAPAT NEVE A CSAPAT TAGJAI 1. KÖR 2. KÖR BEFUTÓ MEGJEGYZÉS
2007. ÉVBEN ELIT MAGYAR BAJNOK TEAM CORNIX CSOMOR ZOLTÁN, PÉTER LÉGRÁDI, KISS GERGELY 25.27 51.16 1:17.24 Edzõ:
Varjas István
2. ATLANTIS CASINO SZUROMI BENCE, SZABÓ TAMÁS, FEKETE DÁNIEL 26.24 53.05 1:20.03 Cs.vez.: Volosinovszki Mihály
3. SZEGED KSC HEMMERT JÁNOS, TÁBOROSI TAMÁS, VERES DÁNIEL 27.28 54.57 1:22.55 Edzõ: Szöllõssy István
Cs.vez.: Nagy András
4. BSMC FILUTÁS PÁL JÓZSEF, PÉCELI PÁL, TALLIÁN PÉTER 28.52 57.46 1:26.20  
             
             

AMAGYAR BAJNOKSÁGON KIRÍVÓ FEGYELMEZETTLENSÉG, SPORTSZERÛTLENSÉG, BALESET NEM TÖRTÉNT.

A rendezõk köszönetüket fejezik ki a Balmazújvárosi Rendõrkapitányságnak
és a Polgárõrségnek a verseny biztonságos lebonyolításában vállalt szerepükért.

Balmazújváros, 2007. augusztus 11.
Botos Gábor vezető bíró
Szmirnyák Zsolt versenybíró, Szabó Géza versenybíró, Kocsár László versenybíró

MelaVit
Amatõr hármas csapat

-----------------------------------

EREDMÉNYEK

A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG 2006. ÉVI ELIT
FÉRFI 3 FÕS CSAPAT-IDÕFUTAM BAJNOKSÁGA
BALMAZÚJVÁROS, 2006. AUGUSZTUS 19.

HELYEZÉS A CSAPAT NEVE A CSAPAT TAGJAI 1. KÖR 2. KÖR BEFUTÓ MEGJEGYZÉS
2006. ÉVBEN ELIT MAGYAR BAJNOK TEAM CORNIX I. Monaco CSOMOR ZOLTÁN, PÉTER LÉGRÁDI,
BERKESI ANDRÁS
23:36 47:18 1:11.08 Edzõ:
Sandro Lerici
2. P-NÍVÓ BETONEXPRESSZ I. KUSZTOR PÉTER, STEIG CSABA, SZEKERES CSABA 23.33 47:34 1:11.52 Edzõ: Stubán Ferenc
3. P-NÍVÓ BETONEXPRESSZ II. CZIRÁKI ISTVÁN, HAISZER ÁKOS, ZSOMBÓK DÁNIEL 24:00 48:40 1:13.22 Edzõ: Stubán Ferenc
4. TEAM CORNIX II. Monaco ÁBROK NORBERT, IVANICS GERGELY, HEGYVÁRI ADRIÁN 24:33 49:06 1:13.27  
5. P-NÍVÓ BETONEXPRESSZ III. ARANY GÁBOR, CADOR RIDA, VÍZER BARNABÁS 24:42 49:16 1:14.26  
6. SZEGEDI KSC HEMMERT JÁNOS, TÁBOROSI TAMÁS, BLAZSÓ MÁRTON 25.13 50:13 1:16.13  
7. ALFÖLD KSE NAGY GYULA, BARTA GERGELY, KNOCH LÁSZLÓ 25:24 51:14 1:16.41  
8. BLUE SKORPIONS PÁL JÓZSEF, KÓSA CSABA, KURINYECZ IMRE 27:25 55:51 1:24.10  
             
             


"VitaLime" XV. Balmaz GP.
Hármas csapat-idõfutam verseny amatõröknek


GALÉRIA



A BAJNOKSÁGON KIRÍVÓ FEGYELMEZETTLENSÉG, SPORTSZERÛTLENSÉG, BALESET NEM TÖRTÉNT.


A rendezõk köszönetüket fejezik ki a Balmazújvárosi Rendõrkapitányságnak
és a Polgárõrségnek a verseny biztonságos lebonyolításában vállalt szerepükért.

Balmazújváros, 2006. augusztus 19.
Botos Gábor vezető bíró
Szmirnyák Zsolt versenybíró, Szabó Géza versenybíró,
Szabó Attila versenybíró, Kocsár László versenybíró

HÁRMAS CSAPAT-IDÕFUTAM AMATÕRÖKNEK
EREDMÉNYEK: KLIKK IDE!

 

---------------------------------------------------

A 2005. ÉVI BAJNOKSÁG
EREDMÉNYEI!


ELIT FÉRFI BAJNOKSÁG (60 km)

1.
P-Nívó Betonexpressz 2000 S.E.
Kiskó Gábor, Kusztor Péter, Haiszer Ákos
Edzõ: Stubán Ferenc
1:19.01
2.
ALFÖLD KSE
Barta Gergely, Vinnai Zsolt, Nagy Gyula
Edzõ: Andó János
1:22.42
3.
Biondo Bike
Bacsek Zoltán, Gosztonyi Bálint, Szabó Tamás
Edzõ: Seregély Márta
1:23.12
F
O
T
Ó
K


ELIT NÕI VERSENY (20 km)

1. FTC
Zelinka Gabriella, Kenyó Anita
Edzõ: Hóbor Lajos
30:12

HÁRMAS CSAPAT-IDÕFUTAM AMATÕRÖKNEK
EREDMÉNYEK: KLIKK IDE!


----------------------
ARCHÍVUM
EREDMÉNYEK & FOTÓK

2005. AUGUSZTUS 14.

 

Profik:
1. P-Nívó Betonexpressz
2. Alföld KSE
3. Biondó Bike

Amatõrök:
1. Papírkutyák Conrad
2. Nyíregyháza KSC
3. Filutás Team
Masters I.:
1. Salgó Team
2. UDSC

Amatõr "B" összetett:
1. Péceli Pál
2. Kósa Csaba
3. Pál József
(mind Filutás Team)

Az FTC nõi csapata:
Zelinka Gabriella és Kenyó Anita
A fotókat kérésetekre e-mailben nagyméretben (800x600) elküldöm!
kocsar@finishline.hu

A 2004. ÉVI BAJNOKSÁG EREDMÉNYEI

A Magyar Köztársaság Hármas Csapatbajnoka:
P-NÍVÓ Betonexpressz FTC 1:19:54.59
(Kiskó Gábor, Árvai Attila, Vígh Aurél)
edzõ: Stubán Ferenc


2. Pécsi Kerékpáros S.E. (Szabó András, Szuromi Bence, Vanik Zoltán) 1:23:00.89
3. Biondo Bike (Szabó Tamás, Bacsek Zoltán, Gosztonyi Bálint) 1:25:14.01
4. Postás SE.(Speciár Viktor, Baumgartner Tamás, Rónaszéki Balázs) 1:25:28.78
5. Szeged (Hemmert János, Labancz Attila, Táborosi Tamás) 1:27:59.27
6. Pottospec Team (Szeghalmi Bálint, Vanek Ákos, Kaiser Tamás) 1:31:56.06
7. Alföld KSE II. (Vinnai Zsolt, Bartha Gergely, Varga Norbert) 1:33:38.50
Alföld KSE l. (Nagy Gyula, Knoch László, Kállai Imre) - Nem állt rajthoz